Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο Αντίρριο Ναυπακτίας από τον πολιτιστικό σύλλογο Αντιρρίου και τα ΚΔΑΠ. Η εκδήλωση περιλάμβανε Χριστουγεννιάτικα τραγούδια και θεατρικό που είχαν ετοιμάζει τα παιδιά με τον Άγιο Βασίλη να παρακολουθεί την εκδήλωση και στο τέλος να μοιράζει δώρα στα παιδιά. Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο δήμαρχος Ναυπακτίας κ. Γκίζας , οι αντιδήμαρχοι κ. Καραδήμας και κ. Τσουκαλάς , ο πρόεδρος της κοινότητας κ. Παπαδόπουλος, η πρόεδρος της ΚΕΔΝ κ. Καυκιά και ο δημοτικός σύμβουλος κ. Κοτσανάς.
Δείτε βίντεο και φωτογραφίες
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/900DB7CB-8A9F-4D19-A07C-F41E2E8304AC-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/7B34EBA7-7634-4682-A23D-F7CF7B702CDA-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/771A2330-3D78-46C3-85AD-F808F1DF8714-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/12E8B413-50A4-4370-B6A5-F232107F4A3E-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/2A9B8CBF-9B03-4752-B9B5-58F4CB88CE7E-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/AA406C20-CB39-4319-A684-152ED8B0E242-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/C7AF8B9C-6AF7-4075-BD06-9ABC0074D06E-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/40954A00-F43F-49B3-A396-017956645084-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/A94A1F1D-1414-4065-A3D8-C3F69C8A06F6-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/3CB04B08-EA0B-4294-A9FF-1E00318802B5-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/6EA30312-B8F1-4365-88EF-A2ED93108E12-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/7A5D5A82-AA16-48C0-A5CD-3191D395E9D5-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/3DD86E7A-F3E7-4A38-B7E1-9E10E28E456F-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/F0704AC2-273B-4C9E-8BAF-6D35EDE2D727-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/A6845E78-BB59-43AA-B4AC-374264BE4592-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/49C13C7A-3F04-448B-A148-F498DC61D0CB-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/6E2CA474-A6F8-4605-AA4B-4F92EAF3EBCA-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/7C5CE61E-B584-41E8-97B3-0FE7DFA2A251-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/DE2537C4-4CD7-4F52-8B3A-D0E3FC0BD0E1-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/E55C2D7E-761C-4301-9B90-CD961EC6F0AF-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/4D9EB8D9-41D3-4780-A147-5089439ADFBB-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/FA55DB2E-F13F-4A45-8827-B9B0BC09E43F-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/A040D037-13A5-44D6-9B04-D34E27322065-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/53A438D5-C83E-4DDC-9D3B-6207A4992248-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/BA087845-0607-4569-9D53-5B05B3A11575-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/508B3B0B-EA5A-44E3-8B42-20BDE25E8104-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/54951E3C-8F13-4B71-A284-98FEA87C9EA6-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/F94DC489-A521-461D-988F-2958FCD6587C-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/61F7CFED-756D-453F-9D9E-EF4AA559F933-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/DFA45279-DE2E-4DD1-9B4D-EA70A5D240A0-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/EAB1DCF2-112B-4AF5-8A93-A683CED82227-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/209C2274-DEE4-4D79-A80D-7FE7EEAF4E64-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/AC97C00B-5226-4C7D-BE42-82CC342EFA51-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/291E71CD-41C0-4A85-9BCA-68AC13065AAC-1024x576.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/840F5C19-E320-4C9C-95ED-39A3B3E89AF9-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/41DECA1C-C459-429C-B4F2-88E562D06E7E-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/89D36E26-D1C9-4393-A82E-42CAABFF2240-1024x683.jpeg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2021/12/6169113A-1791-475C-850C-EC21F1908394-1024x683-1.jpg)