Την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα έκοψε η Ομοσπονδία επαγγελματικών βιοτεχνικών & Εμπορικών σωματείων Ναυπακτίας και Δωρίδας. Σύσσωμο το διοικητικό συμβούλιο της ομοσπονδία έδωσε το παρών για να ευχηθεί καλή χρονιά.
Δείτε εικόνες
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/272983655_361618659162276_7017351331753329349_n-1024x768.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/273530865_832364991497912_2840640520418807688_n-1024x768.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/273464595_1386611845126079_1628662985484308076_n-1024x768.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/273944356_336595241730681_3637732749655586839_n-1024x768.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/274716435_748609833190723_8956299092686772318_n-1024x576.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/273184122_1067437060486575_1956557073457012324_n-1024x576.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/274344769_3110085355874201_6892558618683426550_n-1024x576.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/274571759_649672473008572_7699492696919418475_n-1024x576.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/272782778_295341865983862_7954684183183582070_n-1024x768.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/260234989_1016224165770444_3304789246895045093_n-1024x576.jpg)
![](https://nafpaktia2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/272102891_372126161402719_9054498389954214128_n-1024x768.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα έκοψε η Ομοσπονδία επαγγελματικών βιοτεχνικών & Εμπορικών σωματείων Ναυπακτίας και Δωρίδας. Σύσσωμο το διοικητικό συμβούλιο της ομοσπονδία έδωσε το παρών για να ευχηθεί καλή χρονιά.
Δείτε εικόνες
Επικοινωνία | Όροι χρήσης © 2021 nafpaktia2day.gr